8.Štít Top Carp Cup 2015

Vzkazy

Vaše jméno:


Předmět:


Váš vzkaz:
grinLOLcheesesmilewinksmirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprisetongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank starelong faceohhgrrrgulpoh ohdownerred facesickshut eyehmmmmadangryzipperkissshockcool smile
cool smirkcool grincool hmmcool madcool cheesevampiresnakeexcaimquestion                      

Kontrolní kód:
   
16.05.2015 07:32, lukas ostatnim
Sedim na Labi a nic.Nekoupi mi nekdo taky pingpong??
02.05.2015 01:28, ct rejdiste děkujem
Za ct rejdiste chci podekovat vsem zucastnenym. Krasne zavody se super pocasim a jeste lepsimi tymy. Jsou to pro me velke zkušenosti. Zaroven bych se chtel omluvit rozhodcim a poradatelum za nas vystup s CT Kadet. Doufame ze na to mate svuj spravny nazor. Dekujeme vsem za podporu, rozhodcim a poradatelum dekujeme za dobre odvedenou praci+ Martinovi za super jidlo. Uz jen kvuli tomu se za rok radi vrátíme. velke diky pro tymy : Ct Pohoda, Ct Morava10, J.P.L. FISHING a J.P.S baits.- i pres soutezivost pomohou... a tak to ma byt.
27.04.2015 15:32, Patlal inu ale
Zdarec. Rádi jsem vás všechny zase viděli a poznali i nové super lidičky. Příští rok snad bude aspoň jedno kolo los lepší a pokusíme se i něco za ten rok naučit wink Zdar všem a zlámejte klacky o dvacky.
26.04.2015 19:31, patlal vzkaz
Děkuji za naší bandu za podporu a doufám že příští rok bude ruka v pytli losovacím šťastnější. Rádi jsem vás zase viděli a zdravím nové přátele z kterými jsme se seznámili.
24.04.2015 17:44, Jirka ...
Prostě jako vždy pořadatelská šaškárna smirk
24.04.2015 13:52, torsp SCRAP BAITS
Do toho!!! Brusinka & šípek k tomu plovák mandarinky tongue rolleye a musejí lítat z vody! Věřím že to druhé místo dáte! grin
24.04.2015 11:54, Manažerka JPS Baits
Jiří, přejeme Ti vše nejlepší k dnešnímu svátku kiss
24.04.2015 08:55, Prďa pro pořadatele
Dobrý den, sleduji jen online přenos a fandím svému týmu. Jen jednou sem s nimi mluvil po tel., ale hned se zmínili o tom, že se v krmení a nástrahách moc nedodržují pravidla. Pro příště by chtělo, aby na to rozhodčí nějak důkladněji dohlédli. Děkuji a přeji aby se dařilo i v příštích letech.
23.04.2015 22:20, Pořadatel Fishing Team Kadet
Je nám velmi líto, že Fishing Team Kadet z vlastního rozhodnutí opustil závody 8. Štít Top Carp Cup, nacházel se na špičce průběžného pořadí, mohli ještě zdramatizovat celý průběh závodu. Máme informace o tom, že měli neshody se sousedním týmem, ale oficiální protest nebyl dle soutěžního řádu podán. Z toho důvodu, se již tímto jejich vyjádřením nebudeme zabývat. A přejeme týmu Fishing Team Kadet, mnoho rybářských úspěchchů i na jiných kaprařských závodech. Český rybářský klub.
23.04.2015 21:10, Fishing Team Kadet Vyjádření k pořadateli
Vážený pane pořadateli, není mě patnáct abych poslouchal lháře . Protest jsem vznášel již v prvním poločase a druhý také hned v noci při incidentu ( nebo mě chcete říct , že o tomto neví ani Honza Klich , kterému jsem to v doprovodu s dalším pořadatelem také říkal, nevěřím,že chlap jeho formátu vaše slova podpoří ) . Dokonce se u našeho týmu zastavil i hlavní pořadatel a tomu jsem to také řekl . Je mi 49 let a pokud něco řeknu tak to platí a nemusím nato psát slohovou práci . A pět rozhodčích včetně pořadatele nic neslyšelo se divim , ale to že jsem toho dotyčného držel pod krkem za jeho slovní řeči ( klučina tak 20 let ) jste řešil nebo o tom již také nevíte ? Kdy mě bylo řečeno , že to , že jsem mu přestřihl montáž , když mě vytáhl a zamotal udici je sprosťárna vůči němu ( toto mě řekl pořadatel místo řešení jeho přestupku ) Vše proběhlo s prvním vytáhnutí našich prutů . Pokud chcete rád zpět přijedu a řeknete mě to do očí a tzv.řád závodu je papír, který jste jako rozhodčí a pořadatel první porušili a pokud se tímto chcete ohánět tak Vám tam pošlu naše firemní právníky a rozjedeme to po právní stránce . A to , že mam hrdost nad prachy je to , že dokáži s takového závodu odstoupit . S pozdravem Josef Dytrych